Kitapmeetup Balya Bağış Kampanyası

Vanlı Çocuklara Yılbaşı Hediyeniz Kitap Olsun

İstinye Üniversitesi Yabancı Diller Bölümü öğretim üyeleri ve Mimarlık Fakültesi öğrencilerinin oluşturduğu Archigang ekibi, Van’ın Çaldıran ilçesine bağlı Yukarı Dikme İlk ve Orta Okulu öğrencilerinin yılbaşı dileklerini gerçekleştirmeye karar verdi. Okulun öğretmenleriyle kurulan temas sonrasında imkansızlıklar içinde okumaya çalışan çocukların dileklerini yazdıkları mektuplar İstanbul’a ulaştı.

Biz de Kitapmeetup ailesi olarak İTÜ Girişimcilik Kulübü ile birlikte İstinye Üniversitesi öğrencilerinin bu harika projesi aracılığıyla Van Yukarı Dikme Ortaokulu’nun kütüphanesine destek olmak, onlara yüzlerce kitap ulaştırmak istiyoruz. Bunun için desteğinize ihtiyacımız var.

İlk ve orta okul seviyesindeki öğrencilerin okuyabileceğini düşündüğünüz kitapları ve diğer yardımlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. İletişim formunu doldurduğunuz takdirde sizinle en kısa zamanda iletişime geçilecektir. Sorularınız için iletişim bilgilerimiz aşağıdadır. Whatsapp, sms veya mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Form süresi doldu. Teklif, soru ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

info@kitapmeetup.com

Mustafa Özbaylanlı
mustafa@kitapmeetup.com

Melih Gazi Küşüm
melih@kitapmeetup.com

 

E-posta Aboneliği OluşturunYeni İçeriklerimizi Kaçırmayın

Yazar: Kitapmeetup

Kültür Sanat Edebiyat