Neler Var

Kitap ve İnsan

 

Kitap dünyasından haberler, kitap listeleri, çekilişler, kitap sohbetleri ve kitapseverler için özelleştirilmiş etkinlikler Kitapmeetup.com’da! Carpe Diem, Kitap Günü, Doksan Saniye ve Kitap Çemberi gibi özelleştirilmiş kitap meetup larımız ile kitapseverlere eşsiz deneyimler sunuyoruz.  Kitap meetup, kitap sohbetleri ve kitapseverler için kitap buluşmaları organize eder.

Kitap Meetup

Kitapmeetup.com İstanbul’daki kitapseverler için buluşmalar, sohbetler, geziler ve bağış kampanyaları düzenleyen dinamik bir platformdur.
2. el kitap fiyatlarını düşürmek, meetup kültürünü yaymak, kullanılmış kitapları yeniden dolaşıma sokmak ve köy okulu öğretmenleri ve sosyal sorumluluk projelerinin başvurabileceği kitap bağış kampanyaları düzenleyerek sistematikleştirmek gibi hedeflerle ekonomik ve bilişsel kalkınmaya katkı sağlamayı amaçlar. Platformumuz aracılığıyla kitap meetup larımıza başvurabilir, aradığınız kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca paylaşabileceğiniz kitaplarınızı dolaşıma açabilir ve kampüsünüzdeki veya şehrinizdeki diğer kitapseverlerle tanışabilirsiniz.

Kitapmeetup

Kitabı daha ulaşılabilir kılarak ve sohbet ortamlarla motivasyon sağlayarak okuma oranlarını arttırmayı hedefleyen kitapmeetup.com , sosyal sorumluluk bilincine sahip, dinamik, beraber öğrenmeyi seven öğrenciler tarafından kurulmuştur. Ümidi gençlikte olanların, ülkenin geleceğini düşünerek arkasına bakmadan çarpışanların vasiyetini yerine getirmeyi borç bilen İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri olarak kampüsümüzden başlayarak tüm yurda yayılacak bir kültür yaratmayı hedefliyoruz. Maddi, manevi tüm destekleriniz, ortaklık teklifleriniz ve görüşleriniz için bize mail adreslerimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

“I read a book one day and my whole life was changed.”
― Orhan Pamuk, The New Life