Kitapmeetup Carpe Diem Kitap Sohbetleri 7

Dijital Kitap Kulübü

Kitapmeetup Carpe Diem Kitap Sohbetleri 7

20 Mart 2018 Meetuplar 0
Carpe Diem Kitap Sohbeti 7 tanıtım görseli

Kitapseverler için özelleştirilmiş kitap sohbeti meetup etkinliklerimizden Kitapmeetup Carpe Diem Kitap Sohbetleri devam ediyor.
Carpe Diem bitmez, ara vermesi gerektiğini bilir.

Kitapmeetup Carpe Diem Kitap Sohbetleri 7 tanıtım görseli

Kitapmeetup Carpe Diem Kitap Sohbetleri 7

Carpe Diem Kitap Sohbeti Nedir?

Diğer kitapseverler ile tanışacağın ve onlarca kitap hakkında sohbet edip bilgi edineceğin 2 saatlik bir deneyime var mısın?

Carpe Diem Kitap Sohbetleri kitapseverler için özelleştirilmiş eşsiz bir meetup etkinliğidir. Her sohbette bambaşka kitapseverlerle harika temalar çerçevesinde felsefeden tarihe, edebiyattan bilim kurguya kadar ne okuyorsan üzerine konuşabilir, tartışabilirsin.

Çay, kahve eşliğinde sevdiğimiz kitaplardan okuduğumuz alıntılarla başlayan sohbetimizde düşünce deneylerinden hikaye yazma çalışmalarına, dertleşme ile başlayan dostluklardan birlikte gidilen etkinliklere kadar birçok şey sizleri bekliyor!

Daha detaylı bilgi için “Carpe Diem Kitap Sohbeti nedir?” başlıklı blog yazımıza aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
http://www.kitapmeetup.com/carpe-diem-kitap-sohbetleri-nedir/

Önceki meetuplarımız hakkındaki yazılarımız, fotoğraflar ve tema çalışmalarımızı okumak için tıklayın.

Meetup takvimimize göz atmak için tıklayın.

Carpe Diem Kitap Sohbetleri 7

İstanbul’daki kitapseverleri “Carpe Diem Kitap Sohbetleri 7” meetup etkinliğimize davet ediyoruz. Başvuru formunu doldurmayı unutmayın. Kabul edilmeniz durumunda Whatsapp aracılığıyla bilgilendirileceksiniz.

Tarih: 23 Mart Cuma
Saat: 19.00
Mekan: Whatsapp aracılığıyla bilgi verilecek


Formu görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

Carpe Diem Dışında neler var?

Carpe Diem Kitap Sohbetleri’nin dışında kitap çekilişi, bağış kampanyaları, kültür sanat etkinliklerine katılım ve kültürel geziler gibi  düzenlediğimiz etkinlikler de var. Hepsini ve daha fazlasını kitapmeetup.com da bulabilirsiniz.

Etkinliklerimizden haberdar olmak için mailinizi bırakabilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

instagram.com/kitapmeetup

twitter.com/kitapmeetup

facebook.com/kitapmeetup

facebook.com/groups/kitaplardabulusalim/

Kitapmeetup ve Meetup Kültürü

Düzenlediğimiz Carpe Diem Kitap Sohbetleri ’nde birçok fikri tartıştık, yüzlerce kitap hakkında muhabbet ettik, yazarları, şairleri, felsefeleri ve nicelerini konuştuk. Farklı bakış açıları edindik. Ama tüm bunlardan daha da önemlisi birçok dost edindik. Kitapseverlerden oluşan bir kitleyle tanışma fırsatı bulduk. Biz bu dostluğa Carpe Diem Kardeşliği demeyi tercih ediyoruz. Oralarda bir yerlerde nice potansiyel Carpe Diem kardeşimizin olduğunu da biliyoruz. Sesimizi duyuyorsanız gelin birlikt Carpe Diem ruhunu meydana getirelim.

“Kim ne derse desin, sözcükler ve düşünceler dünyayı değiştirebilir.”

Ölü Ozanlar Derneği’nden

İçinizdeki o Carpe Diem ruhunu hiç kaybetmemeniz dileğiyle…