Kitapmeetup Kitap Sohbetleri

Kitapmeetup olarak 2017 yılından beri Türkiye’nin farklı illerinde düzenli olarak kitap ve insan odaklı projeler gerçekleştiriyoruz. Kitapseverlerin ilgi alanları ve konumlarına bağlı özelleştirilmiş meetup çeşitlerimizle motivasyon sağlıyor, kitapseverlerin problemlerine çözümler üretiyor, Türkiye’de kitap okuma oranlarının yükselmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Aramıza katılmak ve diğer kitapseverlerle tanışmak için bizi sosyal medyada takip edin. 1 kez sohbetlere katıldıktan sonra dilerseniz Whatsapp grubumuza da katılabilirsiniz.

Kitapmeetup Kitap Sohbetleri

Neden Katılmalıyım?

 • Bambaşka kitaplar üzerine konuşmak isteyen kitapseverler

  Sohbet gündemi bir tür, konu veya yazar gibi çerçeveler ile sınırlandırılabilir. Ancak alışılanın aksine, sohbet öncesinde üzerine konuşulacak kitaplar ilan edilmez. Bambaşka kitaplar hakkında görüş alışverişi yaparak sohbetimizden en yüksek verim ile faydalanacaksınız.

 • 2 saatlik eşsiz bir sohbet deneyimi

  2 yılda düzenlediğimiz 100’den fazla etkinliğin verdiği tecrübe ve deneyimli kadro ile etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz. Her organizasyonun bir öncekinden daha iyi olması için çalışıyoruz.

 • Özelleştirilmiş yaratıcı temalar

  Sohbetin konusuna göre özelleştirilmiş harika tema çalışmaları sohbetlere heyecan katıyor. Sohbetlerimizin ilk dakikaları tanışmaya, bir bölümü tema çalışmasına ve kalan bölümü ise sohbete ayrılır.

 • Bağlantılarımız kadar güçlüyüz

  İnsan sosyal bir varlık, her insan ayrı bir dünyadır. Networking, günümüzün en önemli başlıklarından birisidir. Sohbetlerimiz sayesinde edineceğiniz yeni arkadaşlıklar ve bağlantılar hayatınızı değiştirebilir.

Gelecek Etkinliklerden Haberdar Olun!

Gelecek kitap sohbetleri ve diğer etkinliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

instagram.com/kitapmeetup
twitter.com/kitapmeetup
facebook.com/kitapmeetup

E-posta Aboneliği OluşturunYeni İçeriklerimizi Kaçırmayın