Kitap Günü

Dijital Kitap Kulübü

Kitap Günü

5 Şubat 2018 Meetuplar 0
Altın Günü Değil Kitap Günü

Kitapmeetup.com kitap değiş tokuş etmek, hediyeleşmek ve geleceğine yatırım yapmak isteyen kitapseverlere özel yepyeni bir meetup ile; “Kitap Günü” ile karşınızda!

Altın Günü değil Kitap Günü

Kitap Günü tanıtım görseli

Altın Günü Değil Kitap Günü

Konum bazlı ve kişiye özel eşleştirme sistemimiz ile size en uygun Kitap Günü grubumuza yerleştirerek benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Büyüklerimizin altın günü geleneğinden esinlenerek oluşturduğumuz Kitap Günü meetuplarımız sayesinde kitaplara yatırım yapacak yeni dostluklar kuracaksınız.

Nerede?

Başvuru formları incelenerek eşleştirileceğiniz diğer üyelerimiz size çok yakın konumlarda olacaklar. Bu sayede kolayca uygun bir buluşma planı yapabileceksiniz!

Ne Zaman?

Formda uygun olduğunuzu belirttiğiniz günler dikkate alınarak gruplara yerleştirileceğiniz için grup üyeleriyle her ay kolayca belirleyeceğiniz bir akşam kısa bir buluşma sırasında değiş tokuş yapabileceksiniz.

Nasıl?

Her ay sizin ve grubunuzun en uygun olduğu gün ve saatte gerçekleşecek buluşmalarda çekilişle belirlediğimiz sırayı takip edecek şekilde, o ayın talihlisine diğer üyelerimiz birer kitap hediye edecek. Büyük bir titizlikle 4 ila 6 üyeden oluşacak Whatsapp gruplarımızda her ay belirlenecek bir akşam gerçekleşecek buluşmalarda sohbet edilirken kitaplar el değiştirecek.

4 kişilik bir grup üzerinden örnek vermek gerekirse, kurada 4. sıraya yerleşmiş bir üyemiz ilk 3 ay, her ay bir tane olmak üzere toplam 3 kitap hediye edecek. 4. ay diğer 3 üyemizin onun için seçtiği kitapları kabul edecek. Kitaplarınızı hediye ederken sıranın size geleceği ayı sabırsızlıkla bekleyeceğinize eminiz. Başvurunuzu hemen aşağıdaki formu doldurararak tamamlayabilirsiniz.

Süreç Hakkında

Grup üyeleri Whatsapp gruplarına alındıklarından itibaren 7 gün içerisinde grup değişim talebinde bulunabilir veya cayma haklarını kullanabilir.

Grup içi iletişim Whatsapp grupları aracılığıyla sağlanacaktır.

Her grup içinde bir tam tur tamamlandığında siz üyelerimizden güncel bilgilerinize uygun eşleştirme yapabilmemiz için yeniden başvuru yapmanızı isteyeceğiz. En yakın zamanda üye havuzumuzdan oluşturulacak yeni bir gruba dahil edileceksiniz.

Hediye edilen kitapların fiyatları veya kondisyonları asla söz konusu edilmeyecektir. Kitaplar yeni veya 2. el olabilir.

Bir tam tur tamamlanmadan gruptan ayrılma veya kitap hediyelerini gereken zamanda teslim etmeme gibi durumlar yaşanırsa sorunun çözümü için üye bir kez uyarılacaktır. Söz konusu kişi diğer üyelerimizin zararını telafi etmezse tüm içerik ve etkinliklerimizden men edilecektir. Kitapmeetup.com yaşanacak herhangi bir problemden dolayı sorumlu tutulmayacaktır.

 

Tüm Kitapmeetup üyelerimizin 14 Şubat Dünya Kitap Değiş Tokuş Günü kutlu olsun!

Hemen başvurmak için aşağıdaki formu doldurmayı unutmayın!

Tüm istek, öneri ve şikayetleriniz için info@kitapmeetup.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.