Hakkımızda

Kitap ve İnsan

Kitapmeetup.com İstanbul’daki kitapseverler için buluşmalar, sohbetler, geziler ve bağış kampanyaları düzenleyen dinamik bir platformdur.
2. el kitap fiyatlarını düşürmek, meetup kültürünü yaymak, kullanılmış kitapları yeniden dolaşıma sokmak ve köy okulu öğretmenleri ve sosyal sorumluluk projelerinin başvurabileceği kitap bağış kampanyaları düzenleyerek sistematikleştirmek gibi hedeflerle ekonomik ve bilişsel kalkınmaya katkı sağlamayı amaçlar. Platformumuz aracılığıyla kitap meetup larımıza başvurabilir, aradığınız kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca paylaşabileceğiniz kitaplarınızı dolaşıma açabilir ve kampüsünüzdeki veya şehrinizdeki diğer kitapseverlerle tanışabilirsiniz.

Kar amacı gütmeden, kitabı daha ulaşılabilir kılarak ve sohbet ortamlarla motivasyon sağlayarak okuma oranlarını arttırmayı hedefleyen kitapmeetup.com , sosyal sorumluluk bilincine sahip, dinamik, beraber öğrenmeyi seven öğrenciler tarafından kurulmuştur. Ümidi gençlikte olanların, ülkenin geleceğini düşünerek arkasına bakmadan çarpışanların vasiyetini yerine getirmeyi borç bilen İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri olarak kampüsümüzden başlayarak tüm yurda yayılacak bir kültür yaratmayı hedefliyoruz. Maddi, manevi tüm destekleriniz, ortaklık teklifleriniz ve görüşleriniz için bize mail adreslerimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

“I read a book one day and my whole life was changed.”
― Orhan Pamuk, The New Life

info@kitapmeetup.com

fb.com/kitapmeetup

instagram.com/kitapmeetup


TAKIM

Dış İlişkiler Işıl Su Aydemir

Etkinlik Sorumlusu Vefa Odabaşı

Blogger Bilge Binici

Sosyal Medya Sorumlusu
Sema İrem Topal

Mustafa Özbaylanlı
Kurucu Ortak Mustafa Özbaylanlı mustafa@kitapmeetup.com
Melih Gazi Küşüm

Kurucu Ortak Melih Gazi Küşüm melih@kitapmeetup.com

Şerif Günenç

İş Geliştirme Şerif Günenç serif@kitapmeetup.com