Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Samet Koca Söyleşi ve İmza Günü, Denizli

2 Kasım 2019 @ 15:00 - 17:00

Ücretsiz
Samet Koca İmza Günü ve Söyleşi, Denizli

Samet Koca Söyleşi ve İmza Günü

“Samet Koca Söyleşi ve İmza Günü” etkinliğine bu sayfadan kayıt olabilirsiniz.

2 Kasım Cumartesi 15.00’da Denizli Kitap Kurdu Cafe’de gerçekleşecek etkinlikte değerli yazar Samet Koca ile bir araya gelerek sorularımızı yöneltme ve yazarı daha yakından tanıma fırsatı bulacağız.

Söyleşi bölümünde yazarlık serüveni ve O’nun Bebeği kitabı hakkında sohbet edeceğiz. Ardından dileyen katılımcılar kitaplarını imzalatabileceklerdir.

Bu etkinlik, Pay Yayınları ve Kitap Kurdu Cafe işbirliği ile Kitapmeetup tarafından organize edilmektedir. 

Bu Kimin İçin?

Kitapmeetup bugüne kadar 6 şehirde 100'ün üzerinde etkinlikte binlerce kitapseveri bir araya getirmiş sosyal bir platformdur.

Değerli yazarımızın serüvenini ve tecrübelerini dinleyebilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ayrıca etkinlik sonunda dilerseniz kitap imzalatabilirsiniz.

Tanıyalım

Samet Koca

Samet Koca

Yazar

Samet Koca 1986 yılında Denizli’de doğdu. Kütüphaneci bir babanın oğlu olduğu için çocukluğu ve ilk gençlik dönemini babasının çalıştığı İlçe Halk Kütüphanesinde kitaplar ve ansiklopediler arasında okuyarak geçirdi. Ortaokul döneminde başlayan müzik tutkusu ile şiir ve şarkı sözleri yazmaya, filmlere ve kitaplara olan tutkusuyla da kısa hikâyeler yazmaya başladı. Pamukkale Üniversitesi Tekstil, Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Denizli’de yaşayan Samet Koca’nın ilk kitabı O’nun Bebeği Mart 2018’de yayımlanmış olup halen yeni kitaplarını yazmaktadır. Farklı şehirlerde düzenlenen kitap fuarları ile imza günlerinde okuyucularıyla biraraya gelmektedir.
Samet Koca İmza Günü ve Söyleşi, Denizli

O'nun Bebeği

Samet Koca

Aylin, yetimhaneden ayrıldığından beri kendi ayakları üzerinde durmaya çalışır. Omuzlarına yüklenen dertlerle hayat mücadelesine devam ederken, kendini tahmin bile edemeyeceği olayların merkezinde bulur.

Sağlık ailesinin tek varisi ve biricik evladı Oğuz feci bir kaza geçirir. Ailesi bir yandan tüm imkankarıyla Oğuz’u hayatta tutmaya çalışır, bir yandan da yoğun bakımda hayat mücadelesi veren Oğuz’un yerine hayati kararlar alırlar.

Bu iki gencin hayatı bir bebek ile birbirine bağlanır. Aylin ve Oğuz’un bebeği, yani O’nun Bebeği…

***

Furkan Yıllardır çalıştığı gazetenin ofisinden sıyrılamadan küçük çaplı editör işleriyle uğraşırken bir sabah müdürünün kendisini önemli bir iş ile görevlendireceğini söylemesiyle önüne sunulan bu kariyer tepsisini tüm gücü ile kucaklayacaktır. Ofisten sahaya çıkarak muhabirliğe geçiş yapacak, Sağlık Ailesi’nin kaza yapan oğulları hakkında düzmece haberler yapacaktır.

Farklı karakterlerin her biri, yaşamlarını tümüyle etkileyecek bu proje ile bir araya gelecek. Aylin taşıdığı bebekten kurtulmak için mücadele edecek. Para ve kariyer hırsının her şeyi yapmaya, yaptırmaya gücü yeter olması O’nun Bebeğini dünyaya getirmeye yetecek midir?

Tarih ve Konum

Tarih

2 Kasım 2019 Cumartesi - 15:00-17:00

Konum

Kitap Kurdu Kafe, Denizli

Detaylar

Tarih:
2 Kasım 2019
Saat:
15:00 - 17:00
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
,
Etkinlik etiketleri:
, , ,

Mekan

Denizli Kitap Kurdu Kafe
762. Sk No:3,15 Mayıs Mahallesi, 20150 Denizli Merkez/Denizli, Pamukkale
Denizli, 20100 Türkiye
Telefon:
0534 748 68 81

Organizatör

Kitapmeetup
Telefon:
5326727112
E-posta:
info@kitapmeetup.com
Website:
kitapmeetup.com