Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kitapmeetup Yorumluyor, İstanbul – Çöpçatan, Bella Black

26 Ekim 2019 @ 15:00 - 17:00

Ücretsiz
Kitapmeetup Yorumluyor İstanbul, Çöpçatan, Esra Uzun

Kitapmeetup Yorumluyor

“Kitapmeetup Yorumluyor – Çöpçatan, Bella Black” etkinliğine başvuru yapanlar arasından 13 kişi seçilecektir. Başvuru sonuçları en geç 15 Ekim Salı akşamına kadar Whatsapp aracılığıyla paylaşılacaktır.

17 Ekim Perşembe 19.00’da İstanbul Osmanbey çevresinde bir kafede gerçekleştirilecek buluşmada tanışılacak ve Çöpçatan kitabı ücretsiz teslim edilecek.

26 Ekim Cumartesi 15.00’da gerçekleştirilecek 2. buluşmada Bella Black mahlasını kullanan değerli yazarımız Bella Black ile bir araya gelecek ve bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Yazarımıza dilediğiniz soruları sorabilecek ve yorumlarınızı paylaşabileceksiniz.

Bu etkinlik Pay Yayınları sponsorluğunda Kitapmeetup tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bu Kimin İçin?

Kitapmeetup bugüne kadar 6 şehirde 100'ün üzerinde etkinlikte binlerce kitapseveri bir araya getirmiş sosyal bir platformdur.

Siz de iyi bir okuyucu olduğunuza inanıyor, değerli yazarımızla ve diğer kitapseverler ile tanışmak istiyorsanız aramıza katılabilirsiniz.

Kitabın okunup analiz edilmesi noktasında ileri düzey teknik inceleme beklentisi yoktur. Kitap okumaktan hoşlanıyorsanız ve bu türdeki eserlere aşina iseniz katılım için yeterlidir.

Tanıyalım

Kitapmeetup Logo

Bella Black

Yazar

1993 Kasım’da İstanbul’da doğan yazar, Bella Black mahlasını kullanıyor. İlk denemesini 11 yaşındayken yazdıktan sonra öğretmenlerinin beğenmesiyle yazmaya devam etmiş ancak yirmi yaşına gelene dek bu işi ciddi yapmayı hiç düşünmemiştir. Yirmi bir yaşında yazdığı ilk romanı Aşkta Oyun Olmaz ile yazma tutkusunu daha derinden keşfeden yazarın, Çöpçatan ve Kod Adı G.E.C.E adında farklı türleri denediği iki kitabı daha vardır. Yakın zamanda ise en sevdiği tür olan romantizm temalı yeni bir kitapla okurlarla buluşmayı planlıyor.

Kitapmeetup Yorumluyor İstanbul, Çöpçatan, Esra Uzun

Çöpçatan

Bella Black

 

Natalie Knight ile tanışın. Yirmi altı yaşında, sakar, obur ve bir baltaya sap olamamış. Üniversiteden mezun olmasına rağmen asla ve asla öğretmenlik yapmak istemeyen Natalie’nin, “Başlamanız İçin Hiçbir Şey Gerektirmeyen Meslekler” makalesini karıştırırken gözüne çöpçatanlık çarpar. Bu işe başlamak için bir diplomaya, sertifikaya hatta paraya bile ihtiyaç yoktur! Ancak güzelce düzenlediği odasına (bir ofisi bile yok!) ve bastırdığı ilanlara rağmen Natalie’nin iyi bir çöpçatan olabilmek için gerçekten ihtiyacı olan tek bir şey vardır: Müşteri listesi.

Cameron Black. Otuz yaşında, yıllardır süre gelen bir şirketin CEO’su, bir milyoner ve kadınlar peşinde pervane… Ancak Cameron’un sahip olmak isteyip de olamadığı tek bir şey var: Bir eş. Peki kadınların uğruna kavga ettikleri, ünlü modellerin, güzel oyuncuların kapısında sıra olduğu adam, neden evlenmek için bir çöpçatana ihtiyaç duyar?

Kendisi için seçtiği çöpçatan başarıdan bir hayli uzak olsa da, randevularını tek tek batırsa da ve geleceği pek umut vaat etmese de Cam, Natalie’yle çalışmaya karar verir. Ancak kader ağlarını, ikisinin başına, feci şekilde örecekti.

(Tanıtım Bülteninden)

Takvim

Başvurusu kabul edilen 10 kitapsever ile 2 buluşma gerçekleştirilecektir. Tanışma buluşmasında Pay Yayınları sponsorluğunda kitap dağıtımı yapılacak ve okuma süresi başlayacaktır. Söyleşi buluşmasında ise değerli yazar Bella Black ile bir araya gelerek söyleşi gerçekleştirilecektir.

İlk buluşmaya katılmasına rağmen söyleşi buluşmasına katılmayanlar, gelecek Yorumluyor etkinliklerine ve diğer Kitapmeetup organizasyonlarına kabul edilmeyecektir.

Tanışalım

17 Ekim 2019 Perşembe - 19:00-20:00

Söyleşi Günü

26 Ekim 2019 Cumartesi - 15:00-17:00

Mekan

Alman Cafe Nişantaşı Osmanbey, İstanbul

Başvuru Formu

Detaylar

Tarih:
26 Ekim 2019
Saat:
15:00 - 17:00
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Organizatör

Kitapmeetup
Telefon:
5326727112
E-posta:
info@kitapmeetup.com
Website:
kitapmeetup.com