Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kitapmeetup Yorumluyor, Gebze, Kocaeli – Esra Uzun, Araf – Balbadem

19 Ekim 2019 @ 15:00 - 17:00

Ücretsiz
Kitapmeetup Yorumluyor Gebze - Esra Uzun, Araf - Balbadem Etkinliği

Kitapmeetup Yorumluyor

“Kitapmeetup Yorumluyor – Balbadem – Araf, Esra Uzun” etkinliğine başvuru yapanlar arasından 10 kişi seçilecektir. Başvuru sonuçları en geç 3 Ekim Perşembe akşamına kadar Whatsapp aracılığıyla paylaşılacaktır.

5 Ekim Cumartesi 15.00’da Gebze’de bir kafede gerçekleştirilecek buluşmada tanışılacak ve Balbadem – Araf kitabı ücretsiz teslim edilecek.

19 Ekim Cumartesi 15.00’da gerçekleştirilecek 2. buluşmada değerli yazarımız Esra Uzun ile bir araya gelecek ve bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Esra Uzun’a dilediğiniz soruları sorabilecek ve yorumlarınızı paylaşabileceksiniz.

Bu etkinlik Pay Yayınları sponsorluğunda GTU Event ile Kitapmeetup işbirliği ile gerçekleşmektedir.

Bu Kimin İçin?

Kitapmeetup bugüne kadar 6 şehirde 100'ün üzerinde etkinlikte binlerce kitapseveri bir araya getirmiş sosyal bir platformdur.

Siz de iyi bir okuyucu olduğunuza inanıyor, değerli yazarımızla ve diğer kitapseverler ile tanışmak istiyorsanız aramıza katılabilirsiniz.

Kitabın okunup analiz edilmesi noktasında ileri düzey teknik inceleme beklentisi yoktur. Okumaktan hoşlanıyorsanız ve bu türdeki eserlere aşina iseniz katılım için yeterlidir.

Tanıyalım

Esra Uzun

Yazar

1983 Ekim’inde İstanbul’da doğan Esra Uzun Kocaeli Belediye Konservatuarı “Ney” bölümü ve Anadolu üniversitesi İlahiyat mezunudur. Evli iki çocuk annesidir. Seçimleri farklı alanlara savursa da çocukluğundan bu yana tutku haline getirdiği yazmayı bırakmamıştır. İnternet yayını yapan birçok sitede makale ve hikâye yazarlığı yapan Uzun; şimdi ilk kitabı Araf’la zihinlerinize misafir olmaya geliyor.

Kitapmeetup Yorumluyor Gebze - Esra Uzun, Araf - Balbadem Etkinliği

Balbadem - Araf

Esra Uzun

Aşka ve hayallere inanır mısınız?
Yoksa akıl doğrultusunda ve mantık filtresinde mi ilerlersiniz?
Zeynep, aşka inanıyordu. Ama bir gün hayallerine gölge düştüğünde istemeden yol ayrımına geldi.

Araf’taydı…

Ne yazık ki bir tercih yapmak zorundaydı. Hedefine öyle odaklandı ki; işlediği hataları fark edemeyip günü birinde beyaz zehirle tanıştı. Bu arkadaşlık her gün biraz daha dipe itip, hayatını zindana döndürdüğü sırada, gemisi Komiser Engin’in limanına vurdu. Onca şeyden sonra istediği sadece huzuru bulmaktı ama ortada bir sorun vardı: Genç adam da kendi gibi yaralıydı.
Iki güçlü insan, biri kaçan, diğeri kaçanı kovalayan.
Hayat savaşında bitkin düşen ruhları yaslanmak için aynı durakta fasıla verdiğinde ne olacak?

En önemlisi inat ve gurur aşka ne kadar direnebilecek?

(Tanıtım Bülteninden)

Takvim

Başvurusu kabul edilen 10 kitapsever ile 2 buluşma gerçekleştirilecektir. Tanışma buluşmasında Pay Yayınları sponsorluğunda kitap dağıtımı yapılacak ve okuma süresi başlayacaktır. Söyleşi buluşmasında ise değerli yazar Esra Uzun ile bir araya gelerek söyleşi gerçekleştirilecektir.

İlk buluşmaya katılmasına rağmen söyleşi buluşmasına katılmayanlar, gelecek Yorumluyor etkinliklerine ve diğer Kitapmeetup organizasyonlarına kabul edilmeyecektir.

Tanışalım

5 Ekim 2019 Cumartesi 15:00 - 16:00

Söyleşi Günü

19 Ekim 2019 Cumartesi 15:00 - 17:00

Mekan

Penguen Books and Coffee, Gebze Center, Gebze, Kocaeli

Başvuru Formu

Detaylar

Tarih:
19 Ekim 2019
Saat:
15:00 - 17:00
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , , ,

Mekan

Açıklanacak

Organizatörler

Kitapmeetup
GTU Etkinlik