Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

 • Bu etkinlik geçti.

Kitapmeetup Kitap Sohbetleri, İstanbul – Son Mektup

8 Aralık 2018 @ 15:00 - 17:00

Ücretsiz
Son Mektup

Kitapmeetup kitapseverler için özelleştirilmiş meetuplar düzenleyen bir sosyal girişimdir. Kitapmeetup Kitap Sohbetleri, Eskişehir ve İstanbul başta olmak üzere farklı şehirlerde düzenlenen etkinlikler dizisidir. “Son Mektup” tema ismiyle gerçekleşecek kitap sohbetimizin detaylarına göz atalım.

Kitapmeetup Kitap Sohbetleri, İstanbul – Son Mektup

8 Aralık Cumartesi günü İstanbul Avrupa Yakası’nda kitap sohbetimizi gerçekleştiriyoruz. Meetup sırasında son zamanlarda okuduğunuz veya çok sevdiğiniz kitaplardan bahsedebilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası’nda sanat, bilim, tarih, felsefe, edebiyat başta olmak üzere interdisipliner bir anlayışla gerçekleşecek sohbetimiz sırasında bir de tema işlenecek. Her etkinlikte, düşünce deneylerinden çözümleme ve tanımlama çalışmalarına, kurgulama denemelerinden eğlenceli oyunlara kadar geniş bir tema havuzundan seçilmiş özel bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Tarih: 8 Aralık Cumartesi

Saat: 15.00

Yer: İstanbul Avrupa Yakası

Mekan: Başvurunuz kabul edilirse Whatsapp aracılığıyla detaylı bilgi verilecektir.

Katılım: Başvuru için aşağıdaki formunu doldurmanız gerekmektedir. Etkinlik ücretsiz ve kontenjan kısıtlı olduğu için başvurunuz kabul edilmesi halinde Whatsapp aracılığıyla bilgi verilecektir.

 

Başvuru Formu

Formu görüntüleyemiyorsanız tıklayın.


Formu görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

Kitapmeetup Kitap Sohbetleri’ne Neden Katılmalıyım?

 • Bambaşka kitaplar üzerine konuşmak isteyen kitapseverler

  Alışılanın aksine, sohbet öncesinde üzerine konuşulacak kitaplar ilan edilmez. Bambaşka kitaplar hakkında görüşlerinizi paylaşarak sohbetimizden en yüksek verim ile faydalanacaksınız.

 • 2 saatlik eşsiz bir sohbet deneyimi

  1 yılda düzenlediğimiz 40’dan fazla meetup ile kazandığımız tecrübe sayesinde ideal sayıda katılımcı ve kontenjan ile etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz.

 • Özelleştirilmiş yaratıcı temalar

  Her hafta katılımcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş harika temalar, sohbetlere heyecan katıyor. 2 bölümden oluşan meetupların bir bölümü tema çalışmasına, diğer bölümü sohbete ayrılır.

 • Bağlantılarımız kadar güçlüyüz

  İnsan sosyal bir varlık, her insan ayrı bir dünyadır. Networking, özellikle iş dünyasında 21. yüzyılın en önemli başlıklarından birisidir. Sohbetlerimiz sayesinde kuracağınız ağ güven verir, vizyon katar, süreçleri hızlandırır ve sizi güncel tutar.

Gelecek meetuplardan haberdar olmak için instagram hesabımızı takip edebilir, mail aboneliği oluşturabilirsiniz.

instagram.com/kitapmeetup

Detaylar

Tarih:
8 Aralık 2018
Saat:
15:00 - 17:00
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:

Mekan

Açıklanacak

Organizatör

Kitapmeetup
Telefon:
5326727112
E-posta:
info@kitapmeetup.com
Website:
kitapmeetup.com