Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Doksan Saniye Kitapmeetup 2

18 Mart 2018 @ 15:00 - 18:00

Ücretsiz
Doksan Saniye Kitap Meetup 2

Kitapmeetup.com kitapseverleri buluşturmaya devam ediyor. Carpe Diem, Kitap Günü ve Kitap Çemberi gibi meetup çeşitlerimizden olan Doksan Saniye yeni yüzler tanımak, farklı türlerden onlarca kitap hakkında bilgi edinmek ve listesini kabartmak isteyen kitapseverler için özelleştirilmiş bir etkinliktir. İçerik ve başvuru formu bu yazıda.

Doksan Saniye Kitap Meetup 2
Doksan Saniye Kitap Meetup 2

Doksan Saniye Kitap Meetup Nedir?

İTÜ’de gerçekleşecek etkilikte katılımcılarımız sevdiği, merak ettiği veya okuduğuna pişman olduğu kitaplardan bahsederken diğer kitapseverlerle tanışıyor. İkinci bölümde ise verdiğimiz hazırlık süresinin hemen ardından halka şeklinde oturan katılımcılarımız sırasıyla seçtikleri bir kitap hakkında bilgiler verip alıntılar yapıyor, yazara değinip kitabın ilginç özelliklerinden bahsediyor. Farklı türlerden onlarca kitap hakkında bilgi edinip üzerine konuşabileceğiniz etkinliğimize davetlisiniz.

Daha önceki Doksan Saniye Kitap Meetup etkinliğimizden fotoğraflara ve üzerine konuşulan kitaplara göz atmak için tıklayın.

Doksan Saniye Kitap Meetup
Doksan Saniye Kitap Meetup

Detaylar

Tarih: 18.03.2018
Saat: 15.00-18.00
Mekan: İTÜ Ayazağa Kampüsü

Başvuru

Başvuru için aşağıdaki formu doldurmayı unutmayın. Kontenjan sınırlıdır. Kabul edilmeniz durumunda Whatsapp aracılığıyla bilgilendirileceksiniz.

Detaylar

Tarih:
18 Mart 2018
Saat:
15:00 - 18:00
Ücret:
Ücretsiz
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , , , ,
Website:
http://www.kitapmeetup.com/doksan-saniye-kitapmeetup-2/

Mekan

İTÜ Ayazağa Kampüsü
İstanbul, Turkey

Organizatör

Kitapmeetup
Telefon:
5326727112
E-posta:
info@kitapmeetup.com
Website:
kitapmeetup.com