Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

 • Bu etkinlik geçti.

Carpe Diem Kitap Sohbetleri 24 – İstanbul

17 Ağustos 2018 @ 19:00 - 21:00

Ücretsiz
Carpe Diem Kitap Sohbetleri 24 İstanbul

Çevrendeki diğer kitapseverlerle tanışmak, kitap önerileri ve kitap yorumları yaparak felsefeden tarihe, bilimden sanata kadar çeşitli alanlarda bilgi alışverişinde bulunmak için hemen başvur, bu benzersiz deneyimi kaçırma!

 

Carpe Diem Kitap Sohbetleri Nedir?

Carpe Diem bir kitap kulübünden çok daha fazlasıdır. Her sohbette işlenen farklı düşünce deneyleri, münazara konuları, hayal gücü seansları, sorgulama ve tanımlama çalışmaları ile farklı zevklere sahip okurlar için yaratılmış özgün ve özgür bir platformdur.

Her sohbette bambaşka kitapseverlerle tanışma ve onların zevk ve tecrübelerini anlama fırsatı sağlar. Carpe Diem platformumuz için gelişigüzel koyulmuş bir isim değildir. Ayıracağınız 2 saatin her anının değerli ve verimli olacağını taahhüt ederiz.

Carpe Diem Kitap Sohbetleri’ne Neden Katılmalıyım?

 • Bambaşka kitaplar üzerine konuşmak isteyen kitapseverler

  Alışılanın aksine, bambaşka kitaplar hakkında görüşlerinizi paylaşarak sohbetimizden en yüksek verim ile yararlanacaksınız.

 • 2 saatlik eşsiz bir sohbet deneyimi

  1 yılda elde ettiğimiz 30’dan fazla meetup tecrübemiz sayesinde idealleştirilmiş sayıda katılımcı ile sohbetlerimizi gerçekleştireceğiz. Tecrübeli koordinatörlerimiz tarafından sohbet ritüelleri her sohbette tekrarlanır. İlk bir saatin sonunda 10 dakikalık mola verilir. 2 saatin sonunda sohbetimizden ayrılmak serbesttir. Kalan katılımcılarla birkaç saat daha devam edilebilir.

 • Özelleştirilmiş yaratıcı temalar

  Her hafta katılımcı kitlenin ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş harika temalar, sohbetlere heyecan katacak.

 • Bağlantılarımız kadar güçlüyüz

  İnsan sosyal bir varlık.  Her insan ayrı bir dünyadır. Sohbetlerimiz sayesinde kuracağınız ağ güven verir, vizyon katar, süreçleri hızlandırır ve sizi güncel tutar.

 • Sürpriz Yazar Konuklar

  Zaman zaman ünlü yazarlarla sohbet etme imkanı bulacak, imzalı kitaplarına ulaşabileceksiniz.

 • Kitap hediyeleri

  Altın Üyelik sahipleri için seçtiğimiz kitaplar sohbetlerimiz sırasında dağıtılacak.

 • Çayınız bizden

  Altın Üyelik ve Gümüş Üyelik sahibi katılımcılarımız için her hafta 1 çay bizden.

 • Gizli sohbetlerden haberdar olma ve katılım hakkı

  Ölü Ozanlar Derneği misali, gözlerden ırak gerçekleşecek temalı sohbetlerimize yalnızca Altın Üyelik sahipleri gizli yöntemlerle davet edilir. Bu sohbetler 2 ila 4 haftada bir gerçekleştirilmektedir.

Carpe Diem Kitap Sohbetlerı Fotoğrafları
Carpe Diem Kitap Sohbetlerı Fotoğrafları

Sohbetlerimize katılarak network gücünüzü arttırarak hayatınızda ve kariyerinizde yeni sayfalar açma şansını yakalayabilirsiniz. Katılımcılarımız arasında mühendislik, mimarlık ve tıp gibi farklı fakültelerde okuyan üniversite öğrencileri, çalışma hayatının stresinden uzaklaşmak isteyen kitapseverler ve yazarlar bulunmaktadır. Sohbetlerimiz sayesinde kuracağınız ağ güven verir, vizyon katar, süreçleri hızlandırır ve sizi güncel tutar.

VIP üyelerimiz sezon boyunca her hafta gerçekleşen Carpe Diem Kitap Sohbetleri’nin tümüne katılma hakkına sahiptir. Ayrıca her sohbette VIP üyelerin içeceği ilk çay ücretsizdir ve VIP üyelere birer kitap Kitapmeetup tarafından hediye edilir. Daha detaylı bilgi ve VIP üyelik başvurusu için tıklayın.

İstanbul’da başlattığımız bu kültür hareketine Adana, Tekirdağ ve İzmir‘den gelen talepler doğrultusunda tüm Türkiye’ye yaymak için çalışmalara başladık.

Sohbetlerimizin içeriği 18 yaşından küçüklere uygun değildir.

Carpe Diem Kitap Sohbeti 24 İstanbul

Başvuru formunda yer alan seçeneklerden 24 numaralı sohbeti seçerek 17 Ağustos’ta İstanbul Avrupa Yakası’nda gerçekleşecek kitap sohbetimize ve diğer sohbetlere başvurunuzu yapabilirsiniz.

Altın veya Gümüş üyeliği devam edenlerin sıradaki sohbet için başvuru yapmasına gerek yoktur. Üyelerimize en geç 48 saat kala mekan bilgisi ve gerekli diğer bilgiler verilecektir.

Carpe Diem Kitap Sohbetleri Altın veya Gümüş Üyeliği bulunmayan kitapseverler sezon içi Carpe Diem Kitap Sohbetlerimizin yarısından fazlasına katılamaz. Daha fazla başvuru yapılması durumunda 11 haftadan oluşan yaz sezonumuz için ilk 5 başvuru kabul edilecektir. Üyelik avantajları ve başvuru için tıklayın.

Tarih: 17 Ağustos Cuma
Saat: 19.00
Mekan: Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda Whatsapp aracılığıyla bilgi verilecektir.

Meetup Takvimi'ni inceleyerek size en uygun meetuplarımıza başvuru yapabilirsiniz.

Formu hemen doldurarak aramıza katıl! Formu görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

Formu görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

Arama Tags & Etiket;

kitap sohbeti, İstanbul, kitap sohbetleri, 2018 kitap yorumları, kitap incelemeleri,  düşünce deneyleri, hayal gücü, münazara, sorgulama, tanımlama, sohbet temaları, carpe diem, kitap meetup, kitapmeetup, meetup, kitap kulübü, istanbul kitapseverleri istanbul kitap kulübü, Kitap Sohbeti İstanbul

Mekan

Açıklanacak

Organizatör

Kitapmeetup
Telefon:
5326727112
E-posta:
info@kitapmeetup.com
Website:
kitapmeetup.com