Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Carpe Diem Kitap Sohbetleri 14 – İstanbul

22 Haziran 2018 @ 19:00 - 21:30

Ücretsiz
Carpe Diem Kitap Sohbeti 14 - 22 Haziran 2018 Cuma, İstanbul

Kitapmeetup yaz sezonunu Carpe Diem Kitap Sohbeti İstanbul 14 ile açıyor!

Çevrendeki diğer kitapseverlerle tanışmak, kitap önerileri ve kitap yorumları yaparak felsefeden tarihe, bilimden sanata kadar çeşitli alanlarda bilgi alışverişinde bulunmak için hemen başvur, bu benzersiz deneyimi kaçırma!

Carpe Diem Kitap Sohbeti Nedir?

Carpe Diem Kitap Sohbeti Nedir?
Carpe Diem Kitap Sohbetleri Nedir?

Carpe Diem bir kitap kulübünden çok daha fazlasıdır. Her sohbette işlenen farklı düşünce deneyleri, münazara konuları, hayal gücü seansları, sorgulama ve tanımlama çalışmaları ile farklı zevklere sahip okurlar için yaratılmış özgün ve özgür bir platformdur.

Her sohbette bambaşka kitapseverlerle tanışma ve onların zevk ve tecrübelerini anlama fırsatı sağlar. Carpe Diem platformumuz için gelişigüzel koyulmuş bir isim değildir. Ayıracağınız 2 saatin her anının değerli ve verimli olacağını taahhüt ederiz.

Carpe Diem Kitap Sohbetlerı Fotoğrafları
Carpe Diem Kitap Sohbetlerı Fotoğrafları

Sohbetlerimize katılarak network gücünüzü arttırarak hayatınızda ve kariyerinizde yeni sayfalar açma şansını yakalayabilirsiniz. Katılımcılarımız arasında mühendislik, mimarlık ve tıp gibi farklı fakültelerde okuyan üniversite öğrencileri, çalışma hayatının stresinden uzaklaşmak isteyen kitapseverler ve yazarlar bulunmaktadır. Sohbetlerimiz sayesinde kuracağınız ağ güven verir, vizyon katar, süreçleri hızlandırır ve sizi güncel tutar.

VIP üyelerimiz sezon boyunca her hafta gerçekleşen Carpe Diem Kitap Sohbetleri’nin tümüne katılma hakkına sahiptir. Ayrıca her sohbette VIP üyelerin içeceği ilk çay ücretsizdir ve VIP üyelere birer kitap Kitapmeetup tarafından hediye edilir. Daha detaylı bilgi ve VIP üyelik başvurusu için tıklayın.

İstanbul’da başlattığımız bu kültür hareketine Adana ve İzmir‘den gelen talepler doğrultusunda tüm Türkiye’ye yaymak için çalışmalara başladık. Başvurunuzda yapacağınız seçimlere bağlı olarak size en uygun sohbetimize davet edeceğiz. Lütfen bilgileri eksizsiz ve doğru girdiğinize emin olunuz.

Sohbetlerimizin içeriği 18 yaşından küçüklere uygun değildir.

 

Carpe Diem Kitap Sohbeti 14 İstanbul

Başvuru formunda yer alan seçeneklerden 14 numaralı sohbeti seçerek 22 Haziran’da İstanbul Avrupa Yakası’nda gerçekleşecek kitap sohbetimize ve diğer sohbetlere başvurunuzu yapabilirsiniz.

VIP Üyeliği bulunmayan üyelerimiz sezon içi Carpe Diem Kitap Sohbetlerimizin yarısından fazlasına katılamaz. Daha fazla başvuru yapılması durumunda 11 haftadan oluşan yaz sezonumuz için ilk 5 başvuru kabul edilecektir. VIP üyelik avantajları ve başvuru için tıklayın.

Tarih: 22 Haziran Cuma
Saat: 18.00
Mekan: Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda Whatsapp aracılığıyla bilgi verilecektir.

Formu hemen doldurarak aramıza katıl! Formu görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

Formu görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

Meetup Takvimi‘ni inceleyerek size en uygun meetup larımıza başvuru yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

kitap sohbeti, İstanbul, kitap sohbetleri, 2018 kitap yorumları, kitap incelemeleri,  düşünce deneyleri, hayal gücü, münazara, sorgulama, tanımlama, sohbet temaları, carpe diem, kitap meetup, kitapmeetup, meetup, kitap kulübü, istanbul kitapseverleri istanbul kitap kulübü, Kitap Sohbeti İstanbul

Mekan

Açıklanacak

Organizatör

Kitapmeetup
Telefon:
5326727112
E-posta:
info@kitapmeetup.com
Website:
kitapmeetup.com