Doksan Saniye Kitapmeetup 2

Dijital Kitap Kulübü

Doksan Saniye Kitapmeetup 2

13 Mart 2018 Meetuplar 0
Doksan Saniye Kitap Meetup 2

Kitapmeetup.com kitapseverleri buluşturmaya devam ediyor. Carpe Diem, Kitap Günü ve Kitap Çemberi gibi meetup çeşitlerimizden olan Doksan Saniye yeni yüzler tanımak, farklı türlerden onlarca kitap hakkında bilgi edinmek ve listesini kabartmak isteyen kitapseverler için özelleştirilmiş bir etkinliktir. İçerik ve başvuru formu bu yazıda.

Doksan Saniye Kitap Meetup 2

Doksan Saniye Kitap Meetup 2

Doksan Saniye Kitap Meetup Nedir?

İTÜ’de gerçekleşecek etkilikte katılımcılarımız sevdiği, merak ettiği veya okuduğuna pişman olduğu kitaplardan bahsederken diğer kitapseverlerle tanışıyor. İkinci bölümde ise verdiğimiz hazırlık süresinin hemen ardından halka şeklinde oturan katılımcılarımız sırasıyla seçtikleri bir kitap hakkında bilgiler verip alıntılar yapıyor, yazara değinip kitabın ilginç özelliklerinden bahsediyor. Farklı türlerden onlarca kitap hakkında bilgi edinip üzerine konuşabileceğiniz etkinliğimize davetlisiniz.

Daha önceki Doksan Saniye Kitap Meetup etkinliğimizden fotoğraflara ve üzerine konuşulan kitaplara göz atmak için tıklayın.

Detaylar

Tarih: 18.03.2018
Saat: 15.00-18.00
Mekan: İTÜ Ayazağa Kampüsü

Başvuru

Başvuru için aşağıdaki formu doldurmayı unutmayın. Kontenjan sınırlıdır. Kabul edilmeniz durumunda Whatsapp aracılığıyla bilgilendirileceksiniz.

Başvuru süresi sona ermiştir. Gelecek meetuplardan haberdar olmak için formu doldurabilirsiniz.