Carpe Diem Kitap Sohbetleri 1

Dijital Kitap Kulübü

Carpe Diem Kitap Sohbetleri 1

26 Kasım 2017 Meetuplar 2
Carpe Diem Kitap Sohbetleri - Kitapmeetup, İTÜ Girişim

Kitapmeetup.com “Carpe Diem Kitap Sohbetleri” İTÜ Girişimcilik Kulübü’nün desteğiyle başlıyor.

Diğer kitapseverler ile tanışacağın ve onlarca kitap hakkında sohbet edip bilgi edineceğin 2 saatlik bir deneyime var mısın?

29 Kasım Çarşamba günü saat 18.30-20.30 saatleri arasında gerçekleşecek meetup’ımıza başvurunu 28 Kasım Salı saat 12.00’a kadar formu doldurarak yapabilirsin.

Carpe Diem Kitap Sohbeti Nedir?

Carpe Diem Kitap Sohbetleri kitapseverler için özelleştirilmiş eşsiz bir meetup etkinliğidir.

Yaşadığınız hayatın ne kadarı size ait? Bunu düşündüğünüz oluyor mu? Aldığınız kararların ne kadarı sizin? Aslında kafanızın içi size ait olmayan seslerle dolu. Sana ne yapman gerektiğini, nasıl yaşamam gerektiğini söyleyen çok sesli bir koro… Bu seslerin arasında iç sesinizi duymanız çok zor. Öyle ki, hangisinin size ait olduğunu ayırt etmek bile başlı başına bir güçlük.

Size ait olmayan bir hayatı yaşıyorsunuz belki de. Peki buna gerçek anlamda yaşamak denebilir mi?  Her birinizin bazı sıra dışı hayalleri, düşünceleri vardı. Farkında mısınız? Hayalleriniz için yaşamadığınızın her an ölüyorsunuz. Benjamin Franklin’in de dediği gibi:“Çoğu insan 25 yaşında ölür ancak 75 yaşında gömülür.”

Maslow ihtiyaçlar hiyerarşisine göre de hayallerinin peşinden gitmek, kendini gerçekleştirmek aslında insanın en üst ihtiyaçlarından biri.

Devamını okumak için tıklayın: Carpe Diem Kitap Sohbetleri Nedir?

Carpe Diem!

Başvuru süresi doldu.

Meetup sonrası hazırlanmış ilgili blog yazımızı okumak için tıklayın.

 

2 cevap

  1. […] 29 Kasım 2017 – Carpe Diem Kitap Sohbetleri 1 – Açık Arttırma […]

  2. […] Carpe Diem Kitap Sohbetleri 1 – Açık Arttırma […]

Yorumlar kapatıldı.